Житло та корисна інформація для лижників

На думку більшості, вважається, що знайти вільне місце в готелі Карпат напередодні новорічних свят просто неможливо. Але дана думка є помилковим. По-перше, багато людей змінюють свої плани при наближенні свята. По-друге, через фінансову кризу не кожен може дозволити собі такий вид відпочинку. Так що знайти вільне місце в готелі праці ніякого не складе.

Готелів і котеджів у Драгобраті величезна безліч. Найпопулярніші місця для проживання: готель турбази «Драгобрат», готель «У румунів», «Ялинка», «Оазис», притулок «Драгобрат».

У приватному секторі Вашій увазі надається величезна безліч котеджів з наданням якісних послуг.

Проживання в готелі має різну вартість і може коливатися від 100 до 250 грн. на добу з однієї людини. А ось вартість житла в період новорічних свят (з 1 по 12 січня) завжди збільшуються відсотків на 25-30.

Найкраще вибирати номери з харчуванням для свого житла, так як у Драгобраті магазинів немає, а харчування в кафе - дороге.

Драгобрат користується величезною популярністю у початківців лижників, а також і у професіоналів. Курорт забезпечений трасами різних рівнів складності, а протяжність їх становить близько десяти кілометрів.

База має кілька підйомників. Придбати на них абонемент не складе у Вас ніяких труднощів. Підйомник являє собою трос з кріпленням. Лижник тримається за нього і таким чином піднімається на гору. Підйом також платний, але коштує дешево. Для того, щоб піднятися на верх, Вам не доведеться стояти в черзі. Але це якщо функціонують підйомники.

У випадку, якщо у Вас немає власного гірськолижного спорядження або сноуборду, у Драгобраті є місця прокату. Для початківців лижників є спеціальний навчальний схил, довжина якого складає всього 300 метрів. Також початківці лижники можуть скористатися послугами професійних тренерів з катання на лижах. Навчання буває індивідуальне та групове.

Сноубордистам Драгобрат припаде до душі! Адже велика кількість снігу і цілина - це все те, що необхідно для сноубордиста. Траси мають середню і підвищену складність. Поодинці кататися не рекомендується в погану погоду, так як тут були випадки пропажі відпочиваючих на три доби.

Снігові гори вдалині від запорошених і гучних міст - це просто ідеальне місце для відпочинку на новорічних канікулах. Для плідної роботи у новому році відпочинок - це саме те, що нам усім необхідно.

Фінансова криза, загальна істерія, що нагнітається в ЗМІ - все це просто закликає нас до активного і здорового відпочинку. Щоб втратити роботу, Вам просто необхідно перебувати постійно в стресовому стані, отримувати емоційні зриви. А ось, щоб всього цього уникнути, просто необхідно активно відпочити на зимових канікулах. Все це допоможе Вам приступити до роботи з новими силами. А натомість Ви отримаєте прекрасне доказ того, що відпочивати і жити красиво можна в будь-яких умовах!