Як проїхати на Драгобрат

Для того, щоб дістатися до Драгобрату, Вам спочатку необхідно приїхати в Івано-Франківську область, Рахівський район, селище Ясень. Саме з цього селища Ви зможете дістатися до туркомплексу, розташованого в Драгобраті.

Слід відразу ж Вас попередити, що від селища Ясень дістатися до Драгобрату Ви зможете виключно на повноприводному транспорті. Але не варто перейматися з цього приводу, якщо у Вас немає джипу. Вам із задоволенням допоможуть місцеві жителі. Вартість проїзду невисока. УАЗ, ГАЗ-66 - це два поширених транспорту, за допомогою якого можна проїхати у Драгобрат. Комфортом, звичайно, ці машини, особливим не володіють, а ось прохідність у них чудова. На такій техніці Вам їхати в Драгобрат доведеться всього хвилин сорок.

Але, спочатку, доведеться проїхати до селища Ясень. Як же це зробити? Можна в Ясень приїхати на власному транспорті; на маршрутному таксі, яке відправляється з міста Івано-Франківськ (час шляху становить приблизно 2:00). В Івано-Франківськ можна дістатися як літаком, так і залізничним транспортом. Взимку до Драгобрату можна дістатися спочатку поїздом до станції Ворохта, а вже звідси до Ясеня трансфером.