Лижі VS сноуборд

Між собою лижі та сноуборд дуже схожі: на обох снарядах ти катаєшся вниз по схилу, від яких Ви отримаєте максимум задоволення. Але у той самий час вони і відрізняються один від одного.

Сноубордист весь час сидить і витрачає енергію на підтримку канта в нерухомому положенні. Палиць у сноубордиста немає. Тому підтримувати рівновагу при спуску і стояти під час катання доведеться без усякої допомоги.

У порівнянні з лижами, сноуборд завдає менше шкоди на коліна людину. У лижах можна дуже часто отримати травму коліна, чого не скажеш про сноуборді. А ось для зап'ясть сноуборд більш жорсткий, ніж лижі. Тому рекомендується носити захист для зап'ясть.

Через відсутність лижних палиць у сноуборді, у Вас може розвинутися почуття ненависті до площин. А ось у м'який і глибокий сніг Ви закохаєтесь. На відміну від лиж, які добре справляються на льоду або з могула, сноуборд легко справляється з настом і паудер.

Після падіння на сноуборді піднятися на ноги - справжнє мистецтво. Швидше і простіше Вам буде підніматися тільки після того, як Ви зможете освоїтися з даним процесом.

Якщо Ви є любителем швидкості, тоді Вам краще вибрати лижі, так як вони виграють за даними показниками у сноуборду.

Після декількох років катання на лижах, Ви вирішили навчитися кататися на сноуборді. Та й тим більше у Вас весь час перед очима маса людей, що катаються на сноуборді і скликають зробити саме це. І Ви, звичайно ж, ставите питанням: чи варто? Чи важко? Відповідь - так. Адже знайомство з курортами вже є, та й від великих швидкостей у Вас не виникає дискомфорту.

Навіть, незважаючи на те, що Ви професійно вмієте кататися на лижах, перед тим як почати кататися на сноуборді, краще всього трохи витратитися на уроки тренера з катання на сноуборді. На самий крайній випадок можна хоча б почитати теорію катання на сноуборді. Але і це Вас не вбереже від падіння і від лову канта. Але все одно, зможе досить якісно допомогти.

Як відзначають багато лижників, катання на сноуборді дає набагато більший прогрес, ніж катання на лижах. Але все це, безумовно, прямо залежить від самої людини. Деякі кажуть, що навчання катання на сноуборді і лижах абсолютно однакове.

Як би там не було, середнього рівня катання досягти можна без особливих зусиль. А ось карв по чорним трасах з самих перших днів катання на сноуборді таки не варто.