Гірськолижний курорт Драгобрат. Природні схили і якісне обладнання

Драгобрат - самий високогірний гірськолижний курорт у Карпатах України. Розташований на висоті 1400 м над рівнем моря поруч із величним гірським масивом Свидовець. Готелі Драгобрат розташовані в околицях гір Стіг і Близниця. Ці вершини захищають Драгобрат від сильних вітрів в зимовий час року. Не далеко від курорту розташовується селище Ясень. Гори Свидовецького хребта мають напівкільцеве розташування, що створює всередині особливий мікроклімат, якому характерний тепла погода і постійний сніговий покрив. Це робить можливим відкриття гірськолижного сезону в кінці листопада, а закінчується він у травні місяці.

Драгобрат - гірськолижний комплекс сучасного типу. У цій області переважають унікальні природні явища. Навіть за межами України курорт має величезну популярність, яка забезпечується його якісними обладнаними трасами, протяжністю десятки кілометрів. Гірське повітря курорту - найчистіший з присмаком хвої, здатний оздоровлювати організм відпочиваючих, а також очищати їх легені.

Для любителів зеленого туризму Драгобрат - саме відповідне місце, так як тут є безліч численних піших і велосипедних походів. Вашій увазі будуть надані екскурсії пізнавального характеру. Ви зможете познайомитися з місцевими пам'ятками, природними заповідниками, в яких Ви побачите льодовикові озера, гори Гаверлу і Пеброс. Любителі річного екологічного туризму із задоволенням повертаються сюди не один раз.

Подивитися на унікальні природні ресурси Карпат з'їжджаються відпочиваючі з усієї земної кулі. Зупинитися тут у найрізноманітніших готелях, пансіонатах, базах відпочинку та санаторіях.

Забронювати готель можна за допомогою інтернет-бронювання. Вам буде забезпечений централізований відпочинок, а якість обслуговування на рівні європейського. У приватних пансіонатах, зняти житло, можна дешевше. Але от кількість послуг тут буде трохи менше.

На Драгобрат приїжджає маса цінителів гірських лиж та сноубордингу. Так як всі вони чудово обізнані про унікальні властивості курорту. Основа трас - це сніговий покрив, утворений природним шляхом. Забезпечується все це завдяки унікальному мікроклімату Драгобрату. Штучного снігу Ви тут не знайдете. Адже саме такий, створений за допомогою снігових гармат, мається на більшості гірськолижних курортах.

Вашого розпорядження надаються чотири гірськолижні траси. Найдовша траса має протяжність 1300 м з перепадами висот в 410 м., на траси Ви потрапите на п'яти бугельних підйомниках.