Драгобрат: ціни на гірськолижний відпочинок

Чим ближче Новий рік, тим більше хочеться підвести його підсумки і подумати про нові плани, які ми будемо здійснювати в недалекому майбутньому. Але, для цього нам необхідно, спочатку відмінно відпочити.

Зима для українців з самого дитинства асоціюється з лижами. Дана інфраструктура останнім часом набирає стрімкі темпи зростання. Вітчизняні гірськолижні курорти постійно розвиваються, прагнучи наздогнати європейський рівень. Карпати - саме це місце вважається ідеальним для гірськолижного відпочинку в Україні.

Драгобрат - це свого роду Мекка всіх любителів екстремального спорту. Дана база є найбільш високогірній на території України. Розташовується вона на висоті 1400 метрів над рівнем моря біля підніжжя гори Стіг на відстані 18 кілометрів від селища Ясень, розташованого в Закарпатській області. Ліси, в яких ростуть головним чином хвойні дерева, роблять повітря чистим, унікальним, мають оздоровлюючі здібності. Тут Ваш організм буде очищатися, а легкі оздоровлюватися.

Дане місце розташування бази має свої плюси і свої мінуси. Переваги Драгобрату - сезон катання дуже тривалий і починається в листопаді і закінчується в травні. Протягом шести місяців сніг тут лежить завдяки унікальним кліматичним умовам.

А з негативних сторін бази можна виділити тільки те, що через висотності, добратися сюди досить складно. Та й погода тут непостійна: видимість часто опускається до нуля, і сильні вітри тут бувають досить часто. Також існує ймовірність сходження лавин. Все це негативно позначається на Драгобраті, тому відпочивати сюди приїжджають в основному любителі екстремального відпочинку. Вони готові заради катання на лижах перенести погані погодні умови, сильні вітри і складну дорогу.

Дістатися на Драгобрат не дуже легко. Перше місце Вашого прибуття - це місто Івано-Франківськ, куди можна прилетіти літаком або приїхати потягом. Звідси Вам доведеться на маршрутному таксі добиратися до населеного пункту під назвою Ясіня, розташованого на відстані 18 км від Драгобрату. А ось вже безпосередньо з Ясеню в Драгобрат місцеві жителі Вас доставлять на транспорті з високою прохідністю типу ГАЗ-66 або УАЗ. Як відзначають досвідчені відпочивальники: на відпочинок в Драгобрат краще їхати великою компанією. Таким чином, Ви зможете трохи заощадити на відпочинку. Позашляховики виїжджають за фіксованою вартістю і кількість пасажирів на вартість ні крапельки не впливають.

Якщо у Вас є свій особистий позашляховий транспорт, то дістатися до Драгобрату Вам не складе ніяких труднощів. Ця поїздка стане одним екстремальним пригодою.

А для новорічного настрою, більшого нічого і не треба. Тільки от недосвідченим водіям ризикувати не варто. Краще, якщо Ви скористаєтеся все ж послугами перевізників від місцевих жителів.