Драгобарт - спартанський курорт

Драгобрат увібрав у себе безліч різноманітних байок, легенд і оповідей. Дане туристичне місце є одним з найулюбленіших у туристів Східної Європи та Росії. Але і наші земляки не залишили без уваги цей унікальний за своїм клімату курорт. Сюди приїжджають відпочивати багато гірськолижники і сноубордисти.

Любителі екстремального лижного відпочинку надовго запам'ятовують це дивовижне місце Драгобрат, що відрізняється своїм цілинним снігом.

Але чомусь туристичні фірми не особливо воліють співпрацювати з цими місцями. З якої причини це відбувається - зараз ми це і з'ясуємо.

Візитною карткою даної місцевості, безумовно, є її дорога. У гори на курорт люди піднімаються по дорозі довжиною більше дев'яти кілометрів. Є ще одна більш небезпечна і більш довга дорога, яка отримала просто цікаве назву «українська Камбоджа». Чому саме так назвали дану дорогу? Та тому що кожному її ділянці дано свою назву.

На думку місцевих жителів, - ця дорога зовсім не небезпечна, вона просто більш жвава. Любителям екстремального водіння просто необхідно проїхати по цій дорозі. Цим і пояснюється часта їзда по ній, любителів екстриму.

Дістатися від Ясеня до Драгобрату можна за певну вартість. А якщо Ви любите і вмієте торгуватися - то для Вас це величезний плюс. З трьох-чотирьох чоловік, які не вміють торгуватися, за поїздку візьмуть, фіксоване двісті п'ятдесят гривень. А ось ті, хто можуть торгуватися, можуть доїхати і за сто п'ятдесят чи двісті гривень. За чотирьох пасажирів, які виявили бажання проїхати на УАЗі, за поїздку візьмуть по сорок гривень з однієї людини. Та й поїздка на ГАЗ-66 Вам обійдеться стільки ж. У випадку, якщо Ви добираєтеся до гірськолижного курорту один, то доведеться заплатити за свою дорогу не менше двохсот гривень.

Від вокзалу, розташованого в Івано-Франківську, можна замовити трансфер, і дістатися на ньому до самого місця призначення у Драгобраті.

У разі передчасного бронювання номера в готелі або котеджі, Вас безпосередньо в Івано-Франківську зустрінуть господарі, які за вартість у триста п'ятдесят - чотириста гривень доставлять Вас прям в місце вашого перебування в Драгобраті. Адже без пересадки в Ясені Вам все одно не обійтися. Тому така і вартість.

У випадку, якщо Ви захотіли дістатися до Драгобрату на власному автотранспорті, то Вам буде надана можливість залишити його на парковці в Ясені. При непереборному бажанні дістатися до Драгобрату на власному автомобілі, ми Вам все одно настійно рекомендуємо залишити його в Ясені і не ризикувати власним здоров'ям і життям. Та й ремонт машини виллється в солідну копеечку.за кілька місяців в даній місцевості машина зношується до такої міри, що вона являє собою машину, пробіг якої становить кілька десятків тисяч кілометрів.

Безпосередньо на базі Ви можете скористатися послугою за замовленням екскурсії в лісі, катання на квадроциклі, а також зможете прокотитися по українській Камбоджі.