Гастрономія

Харчуванню на гірськолижному курорті Драгобрат приділяється багато уваги. Адже окрім комфортного відпочинку, для поповнення енергії туристам необхідно повноцінне харчування. Курорт Драгобрат може похвалитися великою кількістю кафе та ресторанів. Але значно зручніше, коли всі послуги надаються на території самого готелю. Ми раді запропонувати нашим гостям ресторан з різноманітним меню і затишний бар з великим вибором алкогольних і безалкогольних напоїв.

У вартість проживання в нашому готелі включений сніданок - «шведський стіл». В інший час ми запрошуємо наших постояльців відпочити і смачно поїсти в затишному ресторані «Маріка» або бістро «Ля Рошель», що знаходиться прямо на спуску, поруч з підйомником.

У ресторані на Вас чекають вишукані страви з елементами української, європейської та східної кухні. У ресторані можна чудово провести час увечері з веселою компанією, влаштувати романтичну вечерю на двох, або просто посидіти за чашкою кави з книжкою у каміна. Тут Ви відпочинете душею та тілом. А якщо Ви є прихильником домашньої кухні - ласкаво просимо в бістро.

Також в нашому готелі є бар з широким асортиментом алкогольних та безалкогольних напоїв. За Вашим бажанням бармен приготує смачний коктейль.

Обслуговування в готелі «Маріка» відповідає високим стандартам готельного сервісу. Ми намагаємося максимально задовольнити всі потреби наших гостей.

Готель «Маріка» запрошує на зимовий відпочинок і обіцяє зробити його незабутнім!